Corana Virüsten Korunun

Biyosentez yöntemi ile gümüş, nano boyuta (yaklaşık ortalama 10 – 30 nm) indirgenerek içerisindeki kimyasal bileşikler atılır. Gümüş nano boyuta indirgenerek yüzey alanı artırılır ve bu sayede soğuk sisleme yöntemi ile tüm yüzeylere uygulanır.Nano Gümüş’ün Antibakteriyel Etkisi 

Uygulandığı tüm yüzeylerde iyonlaşarak uzun süreli (ortama 3 ila 6 ay) anti – bakteriyel özellik gösterir. Çok özel formülasyonu sayesinde virüslere de etken hale getirilmiştir. Bakterileri kendisine doğru çekip yok etme özelliği patentlidir.


Uzun süre etkili geniş spektrumlu, yüksek düzey dezenfektan sınıfına girer. Gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakteriler ile birlikte mantar ve mayaları da yok etme özelliği bulunmaktadır.


Ter, ayak ve sigara kokuları ile beraber organik bazlı kokuları yok edebilir.


Dünya Sağlık Örgütü 100 ppm’e kadar gümüş iyonlarının içme sularında bulunmasının insan sağlığı açısından bir sorun yaratmayacağını belirtiyor. (WHO Guidelines for Drinking-water Quality. Sayfa 415, Silver bölümünün sondan ikinci paragrafında.) Nano gümüş iyon tekonolojisinde  80 ppm.ve ortam dezenfeksiyonunda kullanılıyor.


İlaçlama Hizmeti Almak İçin Formu Doldurun veya Bizi Hemen Arayın