Menu
Your Cart

Pire İlaçlama

Bursa Pire İlaçlama

Pire İlaçlama uygulamalarının, bu işi yıllardır yapan ve alanında uzman profesyoneller tarafından yapılması büyük önem taşır. Ilıman bölgelerden kutup bölgelerine kadar yayılmış olan bu böcekler özelleşmiş vücut yapıları sayesinde memelilerin ve kuşların derisine tutunarak kanlarını emer, konakları arasında yer değiştirirken son derece tehlikeli hastalıkları da bulaştırabilir.

Vebanın insanlara bulaşmasında baş rolü oynayan pireler, ortaçağda Avrupa nüfusunun yaklaşık dörtte birinin ölümünden sorumludur. Boyları 1,5 milimetreden 3,3 milimetreye kadar değişiklik gösterir. Hızlı hareket edebilen genelde koyu renkli canlılardır. Genellikle köpek, kedi, insan, tavşan ve kümes hayvanlarında bulunurlar ve ısırdıkları yerleri uyuşturmak için kullandıkları salgı kaşıntı yaratır.

Bize 0 (536) 263 66 33 nolu numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle mutlak mücadele edilmesi gereken bir haşere türüdür. Pire varlığına rastlamamış olsanız bile bu yara ve kaşıntı gibi belirtilerle anında ilaçlama yardımı almanında fayda vardır. İstanbul’da Pire İlaçlama denince akla gelen firmaların başında gelmekteyiz. Sizde hemen arayın pirelerden kurtulun.

Pire İlaçlamada Kullandığımız Yöntemler

Pire İlaçlamada firmamız tarafından kaliteli ithal ilaçlar su ile karıştırılarak sıvı uygulama seklinde yapılır.

Yaptığımız bu sıvı ilaçlama uygulaması 2 ye ayrılır:

  • Kokulu Sıvı Pire İlaçlama
  • Kokusuz Sıvı Pire İlaçlama

Kaliteli ve % 100 Garantili İlaçlama hizmetlerimizden yararlanmak için Hemen Arayın! Sağlıklı bir hayat için, yaşadığınız alanlarda bulunan her türlü haşereden anında kurtulun.