Menu
Your Cart

Hakkımızda

Simetri Haşere Kontrol, 2018 yılında kurulmuş bir böcek ilaçlama firmasıdır. Firmamız, tüm böcek ilaçlama hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Personelimiz, böcek ilaçlama alanında uzman ve deneyimlidir. Böcek ilaçlama hizmetleri arasında evler, iş yerleri, gıda tesisleri, okullar, hastaneler ve diğer tüm yerler dahil olmak üzere her türlü yerde hizmet veriyoruz.


Firmamız, böceklerin üremesini önlemek, böcekleri yok etmek ve böceklerin nüfusunu azaltmak için etkili ve güvenli ilaçlar kullanır. Ayrıca, böceklerin nüfusunun tekrar yükselmesini önlemek için müşterilerimize önerilerde bulunuruz. Bursa, Bilecik, Eskişehir, Balıkesir, Yalova, Kütahya vb. Bursa'ya komşu olan tüm il ve ilçelerde haşere kontrol ve böcek ilaçlama konusunda hizmet vermektedir.


Firmamız, müşterilerimize hizmet verirken kaliteyi ön planda tutar. Müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli konudur. Böcek ilaçlama hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunarız.

Böcek İlaçlama, Haşere ilaçlama, Corona Virüse Karşı Dezenfektasyon, Fare İlaçlama, Hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, Pire ilaçlama gibi tüm ilaçlama ve dezenfektasyon işlemlerinde her zaman sağlık bakanlığı onaylı ürünler kullanır. Sizi ve sevdiklerinizi istenmeyen zararlılardan karşı korur. TS-HYB Belgemiz ve İSO-9001 kalite belgelerimiz mevcuttur.


Simetri Haşere Kontrol olarak, böceklerden arındırmak isteyen herkesin yanındayız. Böcek ilaçlama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz.