Menu
Your Cart

Sivrisinek İlaçlama

Bursa Sivrisinek İlaçlama

Bursa’da bütün ilçelerde firmamızın en uygun fiyat ve kaliteli ilaçlama standartlarına uygun bir şekilde verilmektedir. Firmamız tarafından istihdam edilen personelimiz Sivrisinek ve mücadelesi hakkında detaylı bilgileye sahiptir. Bize bu numaradan 0 (536) 263 66 33 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sivrisinek İlaçlaması Hakkında Bilgiler

Sivrisinek, çift kanatlılar (Diptera) takımının kan emici zararlı böceklerin ortak adı. Kan emmek için yaklaşırken vızıltılı sesleriyle kolayca tanınan, ince uzun bacaklı narin böceklerdir. Yumurtadan çıkan sivrisinek yavrularının, büyüme evrelerini tamamlayabilmeleri için küçük bir su birikintisine ihtiyaç duyar. Bu, çamurlu bir yağmur suyu, bataklık, çeltik, havuz suyu ya da teneke kapta birikmiş bir su olabilir. Ancak durgun sular sivrisineklerin tercih sebebidir. Çünkü bu sular, içerdikleri fotosentez yapabilen bitki öbekleri sayesinde, oksijence zengindirler. Sivrisinek yumurtaları su bulunan her ortamda gelişebilirler. Sivrisinek türlerinin hepsi kan emmez; tamamen bitkisel beslenenler de vardır.

Sivrisinekler kan taşıdıkları için hastalık bulaştırma riskleri vardır. Örneğin sarı humma, fil hastalığı ya da sıtma gibi parazit hastalıklarını taşıyabilirler. AIDS’e sebep olan HIV ise bu canlılarda gelişme ortamı bulamaz. Virüsler sivrisinekler tarafından taşınmaz. Sivrisinek İlaçlama Yöntemleri Sivrisinek İlaçlama konusunda hizmet veren 1 numaralı İstanbul Böcek İlaçlama firmayız. Uçan Haşerelere karşı alınacak fiziksel önlemlerden sonra kapalı alan içerisinde kalan sivrisinekler ile İthal ilaçlar kullanılarak mücadele edilir.

Sivrisinek İlaçlamasında Kullanılan Yöntemler

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • EFK Tuzakları ( Işıklı Yapışkan Tuzaklar)

Bursa İlaçlama Firmamız, sahip olduğu geniş servis ağı ile istediğiniz gün ve saatte sizi tüm haşerelere karşı korumaktadır.