Menu
Your Cart

Virüs Dezenfekte

Virüslere Karşı %99 Etkili Dezenfektasyon Uygulaması

Son yıllarda artan salgın hastalıklar ve çeşitli virüs türleri hayatımızın merkezi konumunda. Kendimizi korumaz ve bu virüsleri hayatımızdan çıkaramazsak ciddi sağlık sorunları ve ölümler ile sonuçlanmaktadır. Virüsler gözle görünmeyen canlılardır. Hemen hemen her ortamda yaşayabilirler.

Bu nedenle sevdiklerinizi ve kendinizi korumanız hayati önem taşımaktadır. Nana Gümüş İyon Teknolojisi ile virüsleri hayatınızdan kalıcı olarak çıkarın. Virüslere karşı Nano gümüş iyon teknolojisi ile kalıcı olarak kurtulun. Sağlık bakanlığı onaylı NANO GÜMÜŞ İYON teknolojisi kullanılarak yapılan uygulamalarda VİRÜS-MAYK-H1N1-UYUZ ve daha birçok virüslere karşı %99.9 etkisi kanıtlanmış sağlığa zararı olmayan ürün ile sağlıklı ortamlar sağlar.

Hemen konusunda deneyimli personelimize ulaşmak için mesaj gönderebilir yada 7/24 arayabilirsiniz!

Nano Gümüş İyon Nedir ?

Nano Gümüş ve kollodial gümüş, anti-bakteriyel tesirleri ve bakterilerin antibiyotiklere geliştirdiği direnci gümüşe karşı geliştirememeleri dolayısı ile uzun yıllardır bilim çevresinin dikkatini çekmektedir.

Tarihte Persler ve daha sonra Yunan ve Romalılar, gümüşün anti-bakteriyel özelliğini keşfederek sularını ve yiyeceklerini gümüş kaplarda taşıyarak korumuşlardır.


Orta Çağlardaki veba salgınlarında aristokrat ailelerin yemek ve takımlarında gümüş kullanmalarının, bu ailelerin veba salgınını en az zayiatla atlatmalarına sebep olduğu bilinen bir gerçektir.

Gümüşün nano boyuta indirilmesi, onun aktivasyonunu arttırarak bakteri, mantar ve virüsler üzerindeki etkisini daha da arttırmaktadır. 

Nano gümüşle temas eden bakteri, virüs veya mantar hücrelerinin metabolizması bozulmakta ve elektriksel etkileşimle enzimleri etkisiz hale gelerek hücreleri ölmektedir.Bu esnada gümüş iyonları insan vücudundaki hiçbir hücre ile reaksiyona girmemekte ve zarar vermemektedir. İnsan hücrelerindeki membran, gümüş iyonunun hücre içerisindeki etkisine mani olmaktadır.

Dolayısı ile nano gümüşün insan sağlığına, evcil hayvanlara bitkilere, diğer bir deyişle çok hücreli canlılara zarar vermediği kabul edilmektedir. İşlev esnasında nano gümüş herhangi bir şekilde reaksiyona girmemekte, şekli bozulmamakta ve işlevindeki süreklilik devam etmektedir. Sisteme sürekli gümüş ilavesi gerekmemektedir. 

Sıradan antibiyotiklerle yapılan tedavilerde, virüs ve bakteriler zaman içerisinde antibiyotiklere karşı savunma mekanizmalarını geliştirmekte, dolayısı ile antibiyotikler etkisir kalmaktadır.

Nano gümüş, virüs ve bakterilerin metabolizmalarını bozduğundan, herhangi bir savunma sistemi geliştirme imkanları yoktur.Böylece nano gümüşün etkisini yitirmesi kesinlikle söz konusu değildir ve antibiyotikler gibi tüketilmemektedir.