Menu
Your Cart

Sinek İlaçlama

Bursa Sinek İlaçlama

BURSA'NIN TÜM İLÇELERİNDE Kİ MÜŞTERİLERİMİZE SADECE BİR TELEFON UZAKLIĞINDADIR. ALANINDA UZMANLAŞMIŞ PERSONELİMİZ SİNEK İLAÇLAMA İLE İLGİLİ TAM DONANIM VE BİLGİYE SAHİPTİR. ÜCRETSİZ KEŞİF VE SİNEK İLAÇLAMA HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ 0 (536) 263 66 33 NOLU NUMARADAN ARAYIN.

Sinekler Hakkında Bilgi

Sinek, iki kanatlılar ya da çift kanatlılar (Diptera) denen böcek takımından eklembacaklıların ortak adıdır. Vücutları çok fazla kitin içermediği için yumuşaktırlar. Karasineğin duyu organlarının en hayret verici ve göz kamaştırıcı olanı, karmaşık bir yapıya sahip olan gözleridir. Birçoğunda gözler büyüyerek başın büyük bir kısmını kaplamıştır.

Karasineğin başında ortalama 400 bin gözcükten meydana gelen mükemmel bir görme sistemi vardır. Her gözcük bir gözün bütün özelliklerine sahiptir. Hatta bu özelliği sayesinde arkasını da görebilir. Küçük olduklarından ve 2 mm yakınındaki bir cismi net olarak görebildiğinden, ayrı bir merceğe ihtiyaç yoktur. Bu gözlerin bir üstünlüğü de görme hızından gelir. İnsan gözü saniyede 20 ile 50 açık – koyu renk değişimini fark edebilirken, karasinekte bu, saniyede yaklaşık 200 defaya çıkar.


Sinek İlaçlama da Kullanılan Yöntemler

Sinek ve diğer bütün uçan haşerelere karşı öncelikle yapılması gerekenler fiziksel önlemleri almaktır. Dışarıdan girebilecek uçan haşereler engellendikten sonra Bursa’daki en kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun haşere ilaçlama fiyatları ile alabilirsiniz.

Sinek İlaçlamasında Kullanılan Yöntemler:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • EFK Tuzakları ( Işıklı Yapışkan Tuzaklar )

Bursa İlaçlama firmamız, bursanın tüm ilçelerine ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizden 7/24 bilgi alabilirsiniz.