Menu
Your Cart

Okul İlaçlama

Bursa Okul, Sınıf İlaçlama

Okullar birçok yaş grubundan çocuk ve gençlerin bulunduğu eğitim kurumudur. Bu tür toplu alanlar haşerelerin üremesi için oldukça elverişlidir. Haşere ve kemirgenler bulundukları alana mikrop ve bakteriyi taşır ve bulaştırırlar. Böylece salgın hastalıkların yayılmasına ve büyük sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu tür toplu alanlarda haşere ve kemirgenlere karışı ilaçlamalar düzenli ve periyodik olarak yapılmalıdır. Okulda yapılan genel ilaçlamanın yanı sıra kantin ve yemekhane ilaçlaması da yapılmalıdır.

Bu bölgelerde gıda maddeleri bulunduğundan haşerelerin mikrop ve bakteriyi gıdalara bulaştırır ve zehirlenme gibi hastalıklara yol açar. Bu nedenle gerek okul ilaçlama gerekse kantin ve yemekhane ilaçlama ihmal edilmemeli ve profesyonel destek ile ilaçlama yapılmalıdır. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından onaylı firmamız okul ilaçlamada modern ilaçlama yöntemleri ile sizleri kesin çözüme kavuşturur.

Okul İlaçlama Hizmeti; Bursa’da bütün ilçelerde firmamızın en uygun fiyat ve kaliteli ilaçlama standartlarına uygun bir şekilde verilmektedir. Bize bu numaradan 0 (536) 263 66 33 7/24 ulaşabilirsiniz.