Menu
Your Cart

Örümcek İlaçlama

Bursa Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama Hizmeti; Bursa’da bütün ilçelerde firmamızın en uygun fiyat ve kaliteli ilaçlama standartlarına uygun bir şekilde verilmektedir. Firmamız tarafından istihdam edilen personelimiz Örümcek ve mücadelesi hakkında detaylı bilgileye sahiptir. Bize bu numaradan 0 (536) 263 66 33 7/24 ulaşabilirsiniz.

Örümcekler Hakkında Bilgi

Örümcekler, Hemen hemen dünyanın her tarafında yaşarlar. Örümceklerin boyları, birkaç cm’den 35 cm’ye kadar değişir. Ağızlarının önünde iki zehir çengeli ve iki his ayağı yer alır.

Örümcekler, yırtıcı hayvanlardır. Birbirlerine saldırmaktan çekinmezler. Avları çok çeşitlidir. Çoğu, böceklerle beslendiklerinden faydalı sayılırlar. Örümceklerin hepsi avlarını yakalamak için tuzak ağları kurmaz. Bir kısmı avlarını kovalayarak veya üzerlerine sıçrayarak yakalar. Suda böcek, kurbağa ve balık avlayanlar da vardır. Yakaladığı avını, kıskaçlarına açılan zehir salgısı ile felce uğratır. Sonra ısırarak avının iç organlarına, eritici enzimler ihtiva eden tükürük salgısını akıtır. Kısa bir zaman zarfında, avın iç organları eriyerek sıvı haline gelir. Örümcek, emici midesini bir pompa gibi kullanarak bu sıvıyı emer.

Örümceklerin yemek borusu çok dar olduğundan böyle beslenmek zorundadırlar. Ayrıca, ağız parçaları da bir sineği bile parçalayacak güçte değildir. Örümcek İlaçlama da Başarılı Uygulama Yöntemleri Örümcek İlaçlama konusunda uzmanlaşmış personelimiz, haşere problemlerinin en yoğun olduğu alanlarda bile % 100’e yakın uygulama başarısı sağlanmıştır. Bu konuda hizmet verdiğimiz alanları incelebilirsiniz.

Örümcek İlaçlamasında Kullanılan Başlıca Yöntemler:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri

Bursa İlaçlama Şirketimiz, alanında uzman personel ve kullanılan kaliteli ithal ilaçlar ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirtilen kriterlere uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Örümcek ilaçlaması yapan profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi için bizi hemen arayın.